Mecz Paris Saint Germain kontra Lyon zakończony wynikiem 4-1

Wczorajszy wieczór na Parc des Princes dostarczył kibicom piłki nożnej wiele emocji, gdy Paris Saint Germain podejmował Lyon w ramach 30. kolejki Ligue 1. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali rywali 4-1. Choć wynik na przerwę był identyczny, to druga połowa przyniosła kilka ciekawych momentów. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego starcia!

Relacja z przebiegu meczu

Paris Saint Germain podejmowało wczoraj wieczorem na własnym stadionie Parc des Princes drużynę Lyon w ramach 30. kolejki Ligue 1. Mecz zapowiadał się emocjonująco, a kibice obu drużyn czekali z niecierpliwością na to starcie.

Od pierwszych minut spotkania gospodarze ruszyli do ataku z determinacją. Już w 3. minucie Nemanja Matić wpisał się na listę strzelców, ustalając wynik na 1-0 na korzyść PSG.

Szybko po tym, w 6. minucie, Beraldo podwyższył prowadzenie dla gospodarzy, wykorzystując asystę B. Barcoli. Lyon znajdował się w trudnej sytuacji, próbując odzyskać kontrolę nad meczem, ale to PSG nadal narzucało tempo gry.

Zawodnicy PSG zachwycali kibiców piękną grą ofensywną, co zaowocowało trzecią bramką w wykonaniu Gonçalo Ramosa w 32. minucie, po znakomitej asyście A. Hakimiego.

Lyon nie zamierzało jednak się poddać i zdołało odpowiedzieć bramką E. Nuamaha w 37. minucie, ustalając tym samym wynik na 3-1.

Przed przerwą ponownie zabrzmiał sygnał alarmowy dla gości, gdy Gonçalo Ramos zdobył swojego drugiego gola w meczu w 42. minucie, tym razem po asyście Marco Asensio. PSG prowadziło 4-1 i kontrolowało wydarzenia na boisku.

Po zmianie stron tempo gry nieco spadło, a obie drużyny starały się utrzymać prowadzenie lub odrobić straty. Ostatecznie wynik nie uległ zmianie, a PSG pewnie sięgnęło po trzy punkty.

Po emocjonującym spotkaniu, zawodnicy obu drużyn opuścili boisko z podniesionymi głowami, a kibice PSG świętowali zwycięstwo swojej drużyny.

Teraz przed Paris Saint Germain czekają kolejne wyzwania, a Lyon będzie musiał szybko odbudować swoją formę przed zbliżającymi się meczami.