Mecz między Paris Saint Germain i Stade Brestois 29 na obiekcie Parc des Princes dnia 2024-01-28 19:45 - 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Paris Saint Germain oraz Stade Brestois 29 w ramach 19. kolejki Ligue 1 na stadionie Parc des Princes zakończył się remisem 2-2. PSG prowadziło 2-0 na przerwę, ale ostatecznie nie zdołało utrzymać prowadzenia, a Brestois zdołało odrobić straty.

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Paris Saint Germain i Stade Brestois 29

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Paris Saint Germain i Stade Brestois 29 zakończył się remisem 2-2. Do przerwy gospodarze prowadzili 2-0, jednak goście zdołali odrobić straty i wywieźć z Parc des Princes punkt. Sędzią głównym spotkania był Clement Turpin z Francji.

Pierwsza bramka padła w 38. minucie, kiedy to Marco Asensio strzelił gola dla Paris Saint Germain. Asystę przy tej bramce zanotował B. Barcola. Na 2-0 podwyższył R. Kolo Muani tuż przed przerwą, w 45. minucie.

Po zmianie stron goście z Stade Brestois 29 zaczęli odrabiać straty. M. Camara zmniejszył prowadzenie gospodarzy w 55. minucie. Niesamowite emocje towarzyszyły kibicom do samego końca, kiedy to Mathias Pereira Lage strzelił wyrównującego gola dla Stade Brestois 29 w 80. minucie. Wynik 2-2 utrzymał się do końca regulaminowego czasu gry.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Łącznie piłkarze PSG otrzymali 5 żółtych kartek, a Bradley Barcola został ukarany czerwoną kartką w doliczonym czasie gry. Z kolei zawodnicy Stade Brestois 29 zgromadzili 3 żółte kartki.

Następne mecze dla Paris Saint Germain to starcia z zespołami Strasbourg, Stade Brestois 29 i Lille, natomiast drużyna Stade Brestois 29 zmierzy się z Nice i ponownie z Paris Saint Germain.

To było pełne emocji starcie na Parc des Princes, które zakończyło się remisem 2-2. Kibice obu drużyn mieli okazję śledzić niezwykle wyrównane spotkanie, które dostarczyło wiele emocji do samego końca.