Mecz Lille kontra Paris Saint Germain, wynik końcowy 1-1

Mecz pomiędzy drużynami Lille i Paris Saint Germain zakończył się remisem 1-1. Spotkanie, które odbyło się w Decathlon Arena – Stade Pierre-Mauroy, było częścią 16. kolejki Ligue 1. Wynik na przerwę to 0-0. Szczegóły z meczu poniżej.

Relacja z meczu: Lille vs Paris Saint Germain

Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego atmosfera na Stade Pierre-Mauroy była niesamowita. Kibice obu drużyn gorąco dopingowali swoich ulubieńców, tworząc niesamowite widowisko na trybunach.

Po pierwszym gwizdku sędziego Willy Delajod, piłkarze obu drużyn rozpoczęli zaciętą walkę o kontrolę nad boiskiem. Obie drużyny starały się narzucić swój styl gry, co sprawiło, że pierwsza połowa była pełna emocji, jednak bez bramek.

Druga połowa rozpoczęła się dynamicznie, a już w 66. minucie po kapitalnym uderzeniu K. Mbappé z Paris Saint Germain wyszli oni na prowadzenie 1-0. Do końca meczu Lille walczło o wyrównanie, a ostatecznie udało im się to w doliczonym czasie gry. J. David strzelił bramkę na 1-1, kończąc mecz remisem.

Obie drużyny dały z siebie wszystko, a emocje sięgały zenitu. Momentami gra była bardzo zacięta, co zaowocowało dwiema żółtymi kartkami dla każdej z drużyn. Mecz zakończył się wynikiem 1-1, jednak zarówno kibice, jak i sami piłkarze mogą być zadowoleni z widowiska, jakie zaprezentowali na boisku.